Перша рейтингова система

Агенція «Перша рейтингова система» (Rate1) була заснована в грудні 2007 року групою однодумців з більш ніж 20-річним досвідом роботи в соціології, маркетингу, рекламі, політології та PR. Це дозволяє нам проводити соціологічні та маркетингові дослідження, займатися соціальною, політичною і економічною аналітикою, організовувати рекламні та PR-кампанії на високому професійному рівні.

Наша компанія має власну всеукраїнську мережу інтерв'юерів (близько 400 працівників), що дає можливість реалізовувати соціологічні проекти будь-якого масштабу і складності в одному регіоні або в цілому по Україні. Моделювання масового сприйняття подій і процесів, постійна робота з медіа, кваліфікований аналіз соціальних та економічних тенденцій - все це дозволяє нам виконувати найскладніші завдання. З «Першою рейтинговою системою» співпрацюють фахівці з провідних українских ВНЗ.

Співробітники «Першої рейтингової системи» мають багаторічний досвід впровадження електоральних і корпоративних промо-кампаній, реалізації інформаційних антикризових корпоративних і політичних проектів. Цей досвід отриманий за роки праці на керівних посадах в таких компаніях, як “Фонд підтримки прогресивних реформ”, КП “НДІСЕП”, КП “Науково-аналітичний центр соціологічних досліджень “Громадська думка” (при КМДА), “Центр соціальних експертиз та прогнозів”, корпорація “АТБ”, мережа “АЛЛО”, Grand Capital Group та інші.

The World Bank
Аудиторська Палата України
НДІРоМ
Investa STM
Наші клієнти